Jdi na obsah Jdi na menu

Finálové kolo KLM Plzeň 2015

Finálové kolo krajské ligy mládeže Plzeň

V neděli 11.10. hostilo město Plzeň poslední kolo Krajské ligy mládeže v karate. Na tuto akci vyrazili naši nejmladší závodníci Champions teamu a vedli si víc, než výborně. I přesto, že se náš team specializuje na kumite ( sportovní boj ) jsme v kata( souborných cvičeních ) dosáhli velmi slušných umístění…

Svou kategorii v kata suverénně ovládl David Kastl, který ve finále kategorie porazil své dvojče Lukáše Kastla. Oba jsou neobyčejnými talenty pro karate celkově.

Na třetích místech se umisťují Patrik Bazoni, Štěpánka Lugertová, Václav Lugert, Jiří Vrba, Barbora Kerbelová, Filip Hubka.

Poté, co skončila dopolední část programu soutěží kata byli vyhlášeni celkoví vítězové kategorií pro rok 2015. Celkovým vítězem kategorie mladších žáků v součtu všech kol kata i kumite se stává Jiří Vrba následován oběma bratry Kastlovými – všichni z Champions teamu. Další, kdo si převzal své ocenění byla v kategorii mladších žákyň Eliška Pororná.

Po předání cen celkovým vítězům se jako již tradičně rozjel odpolední blok soutěží kumite, kde členové Champions obsazují tyto pozice:

Patrik Bazoni vítězí -41kg, Jiří Vrba vítězí -35kg, David Kastl vítězí -30kg.

2.místa obsazují: Martin Cink +41kg, Pavel Bubeník -39kg, Kateřina Štecová a Barbora Kerbelová.

Na 3.místech překvapivě končí tentokrát Jan Horák, Václav Lugert, Lukáš Kastl a Eliška Pokorná.

Tyto výsledky katapultovaly Champions Team na 1.místo mezi všemi kluby, které se účastní této ligy.

Velmi děkujeme všem laskavým podporovatelům, dále všem ochotným rodičům a celému realizačnímu teamu Champions. Chcete-li se dozvědět více o Champions team, navštivte www.karate–champions.cz