JUDO (čte se džudo) je v první řadě bojový sport, který vznikl ze starodávného Japonského bojového umění Jiu-jitsu (džiu-džitsu). 

Zakladatelem Juda je profesor Jigoro (čte se Džigoro) Kano (1860-1938), který po letech pečlivého studia jiu-jitsu (čte se džuj-džitsu) a jiných bojových umění, založil vlastní školu, kterou nazval KODOKAN-JUDO a zde začal učit „nové“ bojové umění JUDO. Až po čase se z tohoto nového bojového umění stal bojový sport s přesnými pravidly, takový jak jej učíme dnes.

Název JUDO znamená v překladu „jemná cesta“. Ne proto, že by to soupeře nebolelo a jednalo se s ním jemně, ale proto že ten kdo ovládá judo, dokáže soupeře přemoct bez velké námahy, využitím jeho síly a energie.

Moderní Judo je Olympijský sport, který již zaujal tisíce lidí na celém světě. Judo je sportem, kde najde uplatnění jak mládež, tak i lidé v pokročilém věku, a to bez ohledu na tělesnou výšku a váhu.

Cvičíme 2 x týdně ve 4 vlastních tréninkových prostorech v dojo Champions team v Chodově Husova ulice 788 v 1.patře pod vedením zkušených trenérů, za použití moderních tréninkových pomůcek a ochranných prostředků.

Máme 2 tréninkové skupiny do 10 let a 11 let+

Kompletní info zde: http://www.karate-champions.cz/judo-chodov/

SVÉ MÍSTO V TRÉNINKOVÉ SKUPINĚ JE NUTNO SI VČAS REZERVOVAT NA: JUDO-CHODOV@SEZNAM.CZ

O tuto aktivitu je obrovský zájem a kapacita každé tréninkové skupiny je pouze 16 míst…

Všechny platby za kurzy judo provádějte na B.Ú. Champions teamu z.s. vedený u Raiffeisen BANK č.: 43503089/5500 pod v.s. dle jednotlivých měst.

Judo Chodov – 660 (do poznámky jméno)