START TRÉNINKU 12.9.2023

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA

Hledáte pro své dítě pravidelnou pohybovou aktivitu, která bude přispívat k jeho zdravému vývoji a bude mu přinášet radost z pohybu nebo se stále nemůžete rozhodnut na jaký sport své dítě dát?
Zkuste Sportovní přípravku. Zde vaše dítě získá kladný vztah ke sportu a k pohybu jako takovému a zároveň získá všestranný pohybový základ pro jakýkoliv sport.

PŘÍPRAVKU VEDE: sl.Tereza Jůnová,DiS. – Několikanásobná mistryně světa a Evropy v sestavách KATA

Cena: 1500Kč/pololetí (splatné na b.ú. Champions teamu č.: 43503089/5500 pod v.s.220 + do poznámky jméno dítěte

Pro platbu můžete využít tento QR kód – dopíšete jen jméno

Kdy se cvičí:

Den:Čas:
úterý1.skupina 16:00-17:00
Své místo si můžete rezervovat již nyní na emailu:
sportovni-pripravka@seznam.cz
Do emailu uveďte jméno+příjmení, věk a kontakt na sebe.
JAK SE CVIČÍ?

Obsahem každé tréninkové jednotky jsou běhy a skoky různých forem, základy gymnastické průpravy a úpolová cvičení zaměřená na rozvoj koordinace, obratnosti a flexibility. Do tréninku je zařazeno cvičení se širokou škálou cvičebních pomůcek a náčiní jako jsou různé druhy míčů a míčků, švihadel a překážek. Dále různé typy stabilizačních podložek pro zdokonalení dětské koordinace, rovnováhy a orientace v prostoru. Vše je vedeno odlehčenou a zábavnou formou, tak aby děti cvičení vnímaly jako hru a snáze si tak vytvořily pozitivní vztah ke sportu.

CO S SEBOU NA PRVNÍ TRÉNINK?

Lekce sportovní přípravky jsou určeny pro všechny děti do 6 let věku. Na první trénink přijďte ve sportovním oblečení. Vzhledem k tomu, že povrch celé tělocvičny je vyložen speciálním měkčeným povrchem (tatami), lze cvičit bez obuvi.

S sebou: sportovní oblečení a pití, cvičí se bez obuvi.